• Свеж
Moen 84926SRN Conway Две-се Справи со Широка Бања Потоне Тапа со Вентил Вклучени, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

Moen 84926SRN Conway Две-се Справи со Широка Бања Потоне Тапа со Вентил Вклучени, на самото Место се Спротивстави

DEN 5043.12
Достапно е за нарачката

Стока

И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.Остри рабови и поедноставен линии му даваат на Conway колекција на симплистички, уште мода напред, присуство.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.За наводнување на растенијата.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата