• Свеж
18L Преносни Автоклав Машина Нерѓосувачки Челик Притисок на Пареа Sterilizer YX-18LD

18L Преносни Автоклав Машина Нерѓосувачки Челик Притисок на Пареа Sterilizer YX-18LD

DEN 9503.76
Достапно е за нарачката

Стока

1. Целосно нерѓосувачки челик структура. 2. Двојна скала индикација притисок колосек. 3. Електрично загревани. 4. Лесно да се работи,безбеден и сигурен.Спецификации : Модел Бр. : YX-18 LD Напон : 110 V-240 V/50 Hz-60 Hz Моќ : 2 KW Стерилизирање волумен : 18 L(280*260mm) Работен притисок : 0.14-0.16 Mpa Работна температура : 126℃ Макс.безбедност притисок : 0.165 Mpa Топлина просек : ≤±1℃ Тежина : 16.5 кг Пакет големина : 41*41*50 cm Пакет : Основна единица *1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата