• Свеж
Кејт Aspen Ботаничка Градина, 7 Инчен, во 7. Декоративни Премиум Хартија Плочи (Сет на 16)

Кејт Aspen Ботаничка Градина, 7 Инчен, во 7. Декоративни Премиум Хартија Плочи (Сет на 16)

DEN 146.16
Достапно е за нарачката

Стока

убави и функционални - во ботаничка градина 7 инчни плочи имаат мудрец зелен центар со златна фолија граници и зеленило долж scalloped надворешниот раб.ботаничка градина - пар со многу други complimenting предмети од кејт aspen е ботаничка градина колекција за класичен свадба, булчински туш или бебе туш тема!.без проблеми cleanup - едноставно се рециклира или се фрла по прославата, што расчистување на напор.силна висок квалитет тешка категорија хартија плочи се силни и издржливи, држи текот на вечера и десерт.кога сакате лесно чистење на вашиот посебна прослава, не гледам подалеку од овие декоративни ботаничка градина 7 инчен премиум хартија плочи од кејт aspen за секоја прилика.на гроздобер стил е убава и расположливиот да се направи едноставна да се расчисти трепезарии на крајот на ноќта кога ќе си оди дома.мерења - хартија плоча мерки 7.0 w x 7.0" h x 0.5" д - спакуван производ мерки 7.0" w x 7.0" h x 0.8" .соберете заврши со налепница на пакувањето.".Расположливиот хартија плочи во ботаничка тема се само правото на секое прославување.Овие Ботаничка Градина 7 инчен Премиум Хартија Плочи, со своите цветни дизајн, се совршени за dinnerware без разлика дали сте внатре или надвор слави повод.Вие може да ги поставите овие хартија плочи со леснотија на секоја маса или споделите вашите гости земи една плоча на бифе и десерт станица.Рустикален жалба поставува сцената за романтични прилика сите може да се сети за годините што доаѓаат.Дури и наједноставната работа, како што се хартија плоча може да се донесе вашиот прилика да на следното ниво да комплимент вашиот селски тема.Есен свадби се едноставно домот со Викторија цветни печатење како и пролетта прослави.Вашиот прибор за на маса е завршена со расположливиот плочи, од хартија, чаши, и за појавување на салфетки за партија што ќе ги привлече толпа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата