• Свеж
SWAGGY ОПАШКИ Глукозамин за Кучиња, Колкот и Заеднички Забелешка, 90 Куче Третира - Заедничка Поддршка Chews Мека за Кучиња со МСМ, Хондроитин, Антиоксиданси - Премија Артр

SWAGGY ОПАШКИ Глукозамин за Кучиња, Колкот и Заеднички Забелешка, 90 Куче Третира - Заедничка Поддршка Chews

DEN 876.00
Достапно е за нарачката

Стока

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МИЛЕНИЧИЊА ЗДРАВ И АКТИВЕН : Заштити вашето домашно милениче е заеднички и хип здравје со Глукозамин ДС Плус Ниво 2 Умерена Заштита од Swaggy Опашки!Овие заеднички додатоци на исхраната за кучиња кои се дизајнирани за да се промовира вашето домашно милениче здравјето и виталноста, помага да се обезбеди исхрана и нега на секои пет заслужува, па тие можат да останат активни и радосна.ЕФЕКТИВЕН, МОЌЕН СОСТОЈКИ : Ова куче заеднички забелешка карактеристики ексклузивна формула на Глукозамин, МСМ, Хондроитин и Антиоксиданси за да се помогне набавка суштински заеднички сила.Дизајниран да им помогне на поддршка на структурните интегритетот на зглобови и сврзното ткиво, овие chews обезбеди висок квалитет на заедничките грижи за кучиња да ги задржи здрав.ИДЕАЛЕН ЗА КУЧИЊА : Нашата заедничка грижа chews за кучиња се наменети за возрасни миленици над 12 недели стар, и може да се користи како Глукозамин куче третираат за прекумерна тежина домашни миленици.Овие се куче на колкот и заеднички забелешка chews мека за големи раси, средни раси, и мали раси, се осигура дека вашиот најдобар пријател секогаш има поддршката што треба.CHEWS МЕКА : Ова Глукозамин Хондроитин за кучиња е внимателно дизајниран да биде лесен за управување, така што ќе може да му даде на вашето домашно милениче олеснување тие треба.Кучето артритис додаток доаѓа во chewable таблети со време-објавен формула за подобрување состојка апсорпција, и секоја тегла содржи 90 Џвакање, така што секогаш ги имаат на рака.СИГУРЕН ЗАЕДНИЧКИ ТРЕТИРА : Во Swaggy Опашки, ние сме посветени на обезбедување на подобри колкот и заеднички chews за големи кучиња кои помагаат да се задржи вашето домашно милениче здрави!Нашите chewable куче Глукозамин е направен во САД, а тоа е c GMP во согласност, па можете да бидете сигурни дека ќе се даваат на вашето домашно милениче најдоброто куче заеднички забелешка chews.Наменета за возрасни миленици над 12 недели стар, овие третира со Глукозамин може да се користи како куче заеднички забелешка chews за мали кучиња, средни кучињата, големи кучиња, прекумерна тежина, домашни миленици, и мачки.Со 90 куче додатоци за артритис во секое шише, вие секогаш ќе бидете во можност да им помогне на вашето домашно милениче да напредува со мека, лесна-за-раководи со chews дека вашиот најдобар пријател ќе љубов.Плус, нашите куче колкот и заеднички забелешка chews мека имаат единствена, време-објавен формула за подобро состојка апсорпција, па тие можат да им помогне на вашето домашно милениче да уживате во подобро заедничка грижа!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата