• Свеж
ROXX Замена за Светлата Одговара за 2017 2018 2019 Chevy sliverado 1500 Со LED последователни пак сигнал за Возачот и Право на Патникот Страна Висока Зрачна

ROXX Замена за Светлата Одговара за 2017 2018 2019 Chevy sliverado 1500 Со LED последователни пак сигнал

DEN 19718.40
Достапно е за нарачката

Стока

[Точно ОЕМ Одговара Р : 84181563,84356947,84292721,84388726;.Partslink : L : GM2502445,GM2502452; R : GM2503445,GM2503452. Пакетот Вклучува : 1 Пар LED светилки drl Последователни Светла (Лево и Десно).Fitment. 2016-2019 Chevy Silverado 1500 со една Фабрика HID Фарови 2016-2019 Chevy Silverado 1500 со една Фабрика LED Фарови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата