• Свеж
ZJchao Зајдисонце Светилка, Зајдисонце Проекција Светилка 16 Режими на Шарени Зајдисонце Проекција Светилка, Виножито Зајдисонце Светилка 180 ° Ротација за Партија Тем

ZJchao Зајдисонце Светилка, Зајдисонце Проекција Светилка 16 Режими на Шарени Зајдисонце Проекција Светилка,

DEN 422.40
Достапно е за нарачката

Стока

Се создаде романтично чувство, под светлината на оваа светилка можете да уживате во релаксирачки вечера. 【180 степен ротација】 светилка главата на зајдисонце, светилка може да се ротира 180 степени, кој може да произведе различни светлина од различни агли и да донесе различни проекција ефекти.Прилагодување на големината и обликот на ореол со ротирачки светилка главата и можете да се чувствуваат различни визуелни ефекти.Може да се земе слики со различни стилови и споделување на радост со вашите пријатели!. 【Тоа како да го користите】 Со ротирачки светлината, големината и обликот на предкомора на проекторот ноќ светлина, може да се прилагоди.На поголемо растојание, толку е поголема проекција дека светлината може да фрли на ѕид или плафон.Светлина фрла неверојатно обоени кружни светлата на ѕид, плафон и на подот. 【Реални виножито светлина】 стабилна база и светлина род се обезбеди стабилно сместување и грижете се-слободна употреба, се создаде романтично чувство, вие можете да уживате во релаксирачки вечера под светлина на оваа светилка.Око за заштита и енергија-штедење, се светилка монистра имаат долг животен век и може да се користи за долго време да стане. 【Како совршен подарок】 Зајдисонце Светилка Проектор доаѓа со помош на USB кабелот кој може да се поврзе на КОМПЈУТЕР, лаптоп, моќ банка или USB приклучок за употреба.Ова зајдисонце светилка е многу модерен и популарни декорација за домашна уметност, Тоа исто така е совршен подарок за вашите пријател или роднина на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените.Функција : 1. Се создаде романтично чувство, под светлината на оваа светилка можете да уживате во релаксирачки вечера. 2. Ротирачки светлина, може да се прилагоди на големината и обликот, кој е лесен за работа. 3. Стабилна база и светлина пол се обезбеди стабилно сместување и грижете се-слободна употреба. 4. Око за заштита и заштеда на енергија, светилка монистра имаат долг животен век и може да се користи за долго време. 5. Мека светлина е одлична за осветлување, правење фотографии или снимање видео записи, итн.Спецификација : Предмет Тип : Зајдисонце Проекција Светилка светла боја : различно обоени Материјал : ABS Пакет листа : 1 x зајдисонце проекција светилка.

Особините

Item Type:
Sunset Projection Lamp
Light color:
multicolored
Material:
ABS
Package list:
1 x sunset projection lamp :

Најдобрите понуди во категоријата