• Свеж
Логото Брендови Официјално Лиценцирани МАК Индијанаполис Colts Унисекс Повлекување Cabana, Една Големина, Тим Боја

Логото Брендови Официјално Лиценцирани МАК Индијанаполис Colts Унисекс Повлекување Cabana, Една Големина, Тим

DEN 2639.76
Достапно е за нарачката

Стока

Увезени.Тимот боја дизајн со четири големи логоа.Паѓа во мали торбичката со рамо, рака.UPF 50+ ткаенини блок повеќе од 98% од UVA и UVB зраци.Со UPF 50, овој лесен и пренослив cabana обезбедува засолниште за сите ден да се забавуваат во сонцето.На cabana користи шок-corded столбови со pin и прстен систем за брзо собранието, без разлика каде ќе го земе.Оваа cabana може да засолниште за две стандардни виткање или плажа столици и сите најважен, што го прави совршен за маргините, дворот или плажа.Две мрежа windows со навивам клапи обезбеди вентилација на топли денови.Доаѓа во компактен торбичката.Земјата удели и вратоврска падови вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата