• Свеж
НИКСОН Гама Ранец - Морнарица / Мулти - Направени со REPREVE Нашите Океанот и REPREVE рециклираната пластика.

НИКСОН Гама Ранец - Морнарица / Мулти - Направени со REPREVE Нашите Океанот и REPREVE рециклираната пластика.

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Секојдневна пакет за работа или училиште што води вашите работи со цел, без било вишок.Лесен пристап до сите на вашите најмногу користени работи и се додаваат детали како надворешни скејт ремени се направи оваа лесна торбата за носење и еден тешко да се направи без.Целосната на функции, и многу простор за опрема.Гама е најдобар на сите околу патна торба за оние кои го донесе сето тоа и вид надвор на патот.Изграден под претпоставка дека не можете да знаете што треба да се земе се додека не почне пакување, Гама има место за сето она што можеше да смисли за патување, па дури и места за работи што можат.Голем главната преграда со внатрешната организација џебови.Лаптоп (15") складирање патент со надворешен пристап.Надворешни скејт ремени, шише за вода џеб, zippered скривам џеб, и мулти-користење на опрема јамка. 600 D Полиестер надворешноста направени од REPREVE Нашите Океанот рециклирани океанот пластика. 1680 D REPREVE Дното Панел. 200 D Полиестер внатрешни работи направени од рециклирани МИЛЕНИЧЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата