• Свеж
Microblading Игли Засенчување R17 Ножеви 20pcs Микро Сечилото Веѓа Тетоважа Шминка Материјали PMU Производи за Полнење CRYSTALUM

Microblading Игли Засенчување R17 Ножеви 20pcs Микро Сечилото Веѓа Тетоважа Шминка Материјали PMU Производи

DEN 306.00
Достапно е за нарачката

Стока

ДОБИЕТЕ СОВРШЕН ИЗГЛЕД на ВЕЃИТЕ : Нано R17 Засенчување/Shader Ножеви Игла : Заборави на сите што знаеше за веѓа убавина и нега.Microblading е најдобар начин да се создаде природен изглед, реални коса удари со користење на рака алатка носителот, пигмент/мастило и игла, цртање јасни и природен изглед на косата мозочен удар.Целиот СПЕКТАР НА ТРАЈНА ШМИНКА MICROBLADE РАСПОЛОЖЛИВИТЕ АЛАТКИ : Microblading е прецизен и одземаат многу време процес, но тоа е добро вреди.Имаме засенчување/shader ножеви (не за машина за needling), bevel ножеви, у форма игли.СУПЕРИОРЕН МЕДИЦИНСКИ-ОДДЕЛЕНИЕ КВАЛИТЕТОТ УШТЕ ПОВЕЌЕ ФЛЕКСИБИЛНИ НОЖЕВИ : Секој сечилото е направен од хируршки-одделение од нерѓосувачки челик, sterilized со гама зраци и внимателно спакувани во запечатени и стерилни блистер пакување со истекот датум, број на серија, број.УБАВИНАТА ПРОФЕСИОНАЛЦИ' ИЗБОР : Како прирачник microstroking пракса добива во популарност,се повеќе и повеќе професионални веѓа tattooists и шминка уметници користат microblading.CRYSTALUM ножеви се меѓу најдобрите во моментов се достапни на пазарот. 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање : Во Crystalum,ние имаме апсолутна верба во нашата ножеви, игли и веѓа microblading колекции.Тие се она што нашата убавина професионалци доверба, по сите!Ако, сепак, не ги најдете до вашиот стандарди, не се секирај!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата