• Свеж
HHIP 3900-1731 Линискиот Вилица Вежба Притиснете менгеме на назад, 2.5 Ширина x 1.5 Длабочина на Вилицата, 2.5 Вилицата Отворање (Пакување од 1)

HHIP 3900-1731 Линискиот Вилица Вежба Притиснете менгеме на назад, 2.5 Ширина x 1.5 Длабочина на Вилицата, 2.5

DEN 778.56
Достапно е за нарачката

Стока

Вежба притиснете менгеме на назад.Линискиот вилица. 2.5-инчи вилица отворање.Вилицата мерки 2.5-инчи широчина од 1.5-инчи длабочина. 7.5-инчи целокупната должина.HHIP линискиот вилица вежба притиснете менгеме на назад. 2.5-инчи вилица отворање.Вилицата мерки 2.5-инчи широчина од 1.5-инчи длабочина. 7.5-инчи целокупната должина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата