• Свеж
Сет од 2 3 Ниво Пластични Торта Cupcake Стојат Овошје Бонбони Екранот Кула за Партија Свадба(Зелен)

Сет од 2 3 Ниво Пластични Торта Cupcake Стојат Овошје Бонбони Екранот Кула за Партија Свадба(Зелен)

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Материјал】3-ниво десерт, торта застане е направен од високо квалитетни пластични материјали,лесно да се инсталира и безбедна употреба.Совршен за ставање десерт на трибините кога имаат лица. 【Големина】Фах големина од врвот до дното : 6.1" x 6.1"/7.6" x 7.6" /9.8" x 9.8".Целокупната супер симпатична и голема. 【Дизајн】cupcake стојат дизајниран со повлече прстен дизајн и цвет шема, исклучителен и уникатен. 【Настан】Одлична за одржување десерт на свадба, роденден, чај партија, бебе туш, Божиќ и ноќта на Вештерките. 【Мултифункционален】Не само што се користи за приказ на cupcake, мини сирење торта, muffins, колачи, бонбони и чоколади.Исто така, може да се користат како Накит екранот стојат дома или продавница.Service : Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Карактеристики : се Направени од издржлив на високо квалитетни пластични материјали, лесно да се инсталира и расклопување.Одлична партија cupcake послужавник за свадба, роденден, чај партија, бебе туш, ноќта на Вештерките, Велигден и Божиќ.Спецификација : Боја : Зелена.Материјал : Пластика Број на трибина : 2 Големина : Фах големина од врвот до дното : 6.1" x 6.1"/7.6" x 7.6" /9.8" x 9.8".Пакетот вклучува : 2 x 3 Ниво Десерт Кула.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата