• Свеж
KMV Smart Сензор за Движење Аларм Систем со Далечинскиот управувач или СТАН Контрола, Батерија или USB Кабелот Напојува, Компатибилен со Tuya, Google, SmartThings, Инфрацрвена Home Secu

KMV Smart Сензор за Движење Аларм Систем со Далечинскиот управувач или СТАН Контрола, Батерија или USB Кабелот

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Повеќе Обезбеди вториот начин е да ја дополните алармот со полнење кабел.И двете од овие методи се многу лесно да се работи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата