• Свеж
Queenbox Риба Резервоар за Воздух Балон Камен + Црева Цевка + Вентил Поставување на Аквариум Додатоци за Воздушна Пумпа Компресор, Езерцето Пумпа Хидропоника Воздух Diffu

Queenbox Риба Резервоар за Воздух Балон Камен + Црева Цевка + Вентил Поставување на Аквариум Додатоци за Воздушна

DEN 717.60
Достапно е за нарачката

Стока

Многу Лесно да се реши & употреба со Воздушна Пумпа.Супер да се користи со Воздушна Пумпа за Воздух зголемување убава waterscape.Safe не-токсични оштетувања за Аквариум суштества.Работа со различни Interrnal аквариум пумпа.Можете да ја промените црево ориентација и положба.Спецификација на производот : Предмет : Сосема Нов Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци Воздух Доводна Цевка Калибар : 4mm Цевка Црева Цевка Должина : 1.2 метар Воздух Камен Модел : Diameter10mm / Diameter15mm / Diameter22mm / Diameter40mm за избор Карактеристики на Производот : Многу Лесно да го реши & употреба со Воздушна Пумпа Супер да се користи со Воздушна Пумпа за Воздух зголемување убава waterscape Безбедно не-токсични оштетувања за Аквариум суштества кои Работат со различни Interrnal аквариум пумпа Можете да ја промените црево ориентација и положба Внимание : ве Молиме имајте црева изедначи на работа, По работа за еден месец, ве молиме не заборавајте да се стави на Воздухот Камен внатре во Топла Вода за да го исчистите и чистење на камен.Така што задржи добрата Воздух Балон перформанси како убава waterscape Пакет Вклучуваат : Воздушен Балон Камен + Црева Цевка + Вентил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата