• Свеж
Бебе Цвет 100Pcs 5.5 cm Долги Бебе Безбедност pin Разни Боја Пластични Главата Пелена pin Здрав Нерѓосувачки Челик Пелена pin со Безбедноста Кодот

Бебе Цвет 100Pcs 5.5 cm Долги Бебе Безбедност pin Разни Боја Пластични Главата Пелена pin Здрав Нерѓосувачки

DEN 206.16
Достапно е за нарачката

Стока

Безбедно и издржливи : Нашите супер силен пелени се направени од не ' рѓосувачки челик, поотпорни на свиткување, напукнување или rusting.Врвот со цврсти пластични безбедност заклучување, трајни, се повлече, па дури и машина перат.Лесен за користење : Свитка пелена над рамна платно за да ја задржи во близина на ритмичка pin, со заклучување дизајн за лесна и ефикасна поклопецот на крои да се осигура безбедноста.Совршен pin : Ние бидете сигурни дека дизајнот е стабилна, безбедна, шарени и удобен.Многу намени : за бебиња или возрасни, традиционалните пелени се исто така популарни за занаети, бебе партија покани и игри, накит, и перење игли.Повеќе бои : Секој пакет содржи 100 и доаѓа во 7 бои : Црвена, Виолетова, Сина, Зелена, Розова, Бела, жолта. 1. Лесно да се отвори и користење; За сите прилики 2. Кога ќе се користи игла во sock, стави sock во машина за перење со рачка на вашата страна.Тоа не е голема работа. 3. Изработени од нерѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да скокаат. 4. Голема крпа за пелени и многу други значења, како што се шиење, бебето тушеви и занаети.Спецификации : Димензии : 5.5 cm долги Материјали : пластика и метал Multicolor : црвена, виолетова, сина, зелена, розова, бела, жолта Пакет вклучува : 100 парчиња во 7 бои (случаен број на секоја боја).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата