• Свеж
Ребека Minkoff Edie Најлон Ранец Алги Една Големина

Ребека Minkoff Edie Најлон Ранец Алги Една Големина

DEN 4799.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Подигнете вашето училиште стил за да luxe chicness со Ребека Minkoff™ Edie Најлон Ранец.Направени од quilted полиестер/кожа.100% полиестер обвивка.Активирањето кука размавта затворање надворешните Магнетни предвремени затворање internal One внатрешни, еден надворешен поштенски џебови.Синџир врвот се справи и ранец ремени.Увезени.Мерења : Лаптоп Оддел : 16 во Дното Ширина : 12, во Средната Ширина : 14 во Врвот Ширина : 12, во Длабочина : 6 во Висина : 14 во Рака Должина : 32 во Рака се Откажат : 14 во Тежина : 1 lb 6 oz Please белешка, хардвер боја и внатрешни обвивка може да се разликуваат од бојата прикажани на сликата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата