• Свеж
ИНДУСТРИСКИ MRO NH00GG69V125-1 (PKG 3) NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO NH00GG69V125-1 (PKG 3) NSMP-ОЕМ

DEN 2164.80
Достапно е за нарачката

Стока

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ОСИГУРАЧ, 690 V, 125 A.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата