• Свеж
XKMT-SUV Автомобил Пред Прозорецот Количка за Снег Хокеј на Мраз&Сонцето Сенка Заштитник Покрие Блок [B07KX92YC4]

XKMT-SUV Автомобил Пред Прозорецот Количка за Снег Хокеј на Мраз&Сонцето Сенка Заштитник Покрие Блок [B07KX92YC4]

DEN 434.16
Достапно е за нарачката

Стока

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАКО СНЕГ ШОФЕРШАЈБНАТА МАСКА, СНЕГ & FROST ШОФЕРШАЈБНАТА МАСКА, СОНЦЕТО ШОФЕРШАЈБНАТА PROTECTER.ИЗДРЖЛИВИ, ВОДООТПОРНИ, ЛЕСНО РАСЧИСТУВАЊЕ НА АВТОМОБИЛ ПОКРИЕ СНЕГ.АВТОМОБИЛ-FRIENDLY ГОЛЕМИНА МРАЗ ШОФЕРШАЈБНАТА КАПАК.ЛЕСЕН И СВИТЛИВА АВТОМОБИЛОТ ШОФЕРШАЈБНАТА КАПАК.ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЊЕ НА АВТО ПОКРИЕ СНЕГ.Карактеристики : МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАКО СНЕГ ШОФЕРШАЈБНАТА МАСКА, СНЕГ & FROST ШОФЕРШАЈБНАТА МАСКА, СОНЦЕТО ШОФЕРШАЈБНАТА PROTECTER : Заштедите време и гориво-цена со веќе има да се одмрзне на вашето возило, остатоци од мраз или снег во тешките зимски утра.Исто така, може да се користи како Сонце Сенка Заштитник во лето.Само подигнете го и вие ќе бидете подготвени да се вози!ИЗДРЖЛИВИ, ВОДООТПОРНИ, ЛЕСНО РАСЧИСТУВАЊЕ на АВТОМОБИЛ СНЕГ на КОРИЦА : Направена од отпорен на гребење 600 D оксфорд ткаенина со водоотпорен слој слој, ова авто шофершајбната снег и мраз покрие трае со години да се дојде, без оглед на пламнал сонцето, истураше дожд или тешки снег.Лесно се брише чисти по usage CAR-FRIENDLY ГОЛЕМИНА МРАЗ ШОФЕРШАЈБНАТА на КОРИЦА : Мерење 66 x 55 инчи, овој целосно ја покрива и на шофершајбната и на бришачите на повеќето модели на возила, како и вашиот SUV, MUV, Камион, RV и други големи тело стилови на vehicles LIGHTWEIGHT И СВИТЛИВА АВТОМОБИЛОТ ШОФЕРШАЈБНАТА опфаќа : лесни уште силна автомобил ветробранското стакло поклопецот е лесно свитлива за складирање во багажникот или задното на вашето возило, така да може да се донесе на кампување патувања, и на вашата дневна commute EASY ИНСТАЛИРАЊЕ на АВТО СНЕГ на КОРИЦА : Лесно е да се обезбеди со еластична ремени што заврши околу на странични ретровизори и кука на четири тркала' хабови да се задржи на шофершајбната се покријат во место, дури и под gusty правец, без користење магнети кои може да го оштети вашиот paint Specifications Size : 66"x55"Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен слој + еластична рака + пластика hook Color : black Package Contents1 x Шофершајбната Снег Cover1 x Избрише (Дарот).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата