• Свеж
RAYA Био-Ефикасен Крем (403) | Мулти-Витамин, Анти-Стареењето, како и Навлажнувачки Лицето Ноќен Крем за Сите Не-Мазна Кожа | Ревитализација, Регенерира, и Смирувачки | По?

RAYA Био-Ефикасен Крем (403) | Мулти-Витамин, Анти-Стареењето, како и Навлажнувачки Лицето Ноќен Крем за Сите

DEN 672.00
Достапно е за нарачката

Стока

Висок-квалитет, анти-стареењето на кожата, ревитализација, како и регенеративниот третман крем.Одличен за сите видови на не-за мазна кожа.Помага во подобрување на тенот на кожата преку обезбедување со хранливи материи.Направени со Pentapeptides за подобрување на колаген и еластин за понатамошно намалување и бавно формирање на нови линии и брчки.Paraben-free, суровост-бесплатно, направени во САД, содржи природни состојки.Био-Ефикасен Крем е активна, со висок квалитет, анти-стареењето на кожата, ревитализација, како и регенеративниот третман крем се препорачува за сите типови на не-мазна кожа.Живи клетки, добиени од Пченка, помогнете подобрување на тенот на кожата преку обезбедување со хранливи материи.Хидролизирани Соја Млеко Протеини ефикасно помага во намалување на брчките и возраст линии, додека, исто така, помага да се врати еластичноста на кожата.Овој производ содржи Pentapeptides за подобрување на колаген и еластин за понатамошно намалување и бавно формирање на нови линии и брчки.Жен-Екстракт, Sea Buckthorn Масло и Алое Вера Гел обезбеди благотворно и лековити својства.Слатка Кернелот, Праска Кернелот, и Морков Масла, во комбинација со Squalane и Глицерин, како и Манго и Бадем Butters, заштита од влага загуба и да се обезбеди исхрана на кожата.Glycosaminoglycans, Retinyl Palmitate, Tocophyrol, и Ascorbyl Palmitate покаже кожата обновување својства и помогне на смири воспаление и ја насочите порите.Користете еден до два пати дневно.Био-Ефикасен Крем (403) RAYA.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата