• Свеж
2 Професионални Матрицата Четка - Природни Наежвам

2 Професионални Матрицата Четка - Природни Наежвам

DEN 358.80
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 2".Висок квалитет на варени и означена природни влакна.Лак заврши дрвена рачка.Лесна ferrel.Оваа линија на матрицата четки е неверојатно!Професионални и квалитетни и рачно изработени посебно за Сечење на Работ Stencils токму тука, во САД!Убава лак заврши дрвена рачка, лесна ferrel, а најдобар варени и означена природни влакната на располагање.И тие не се фрли!Совршен за сите видови на stenciling проекти.Голема кога stenciling во повеќе бои, фино подесување на рабовите или додавање на акцент боја за да се направи вашиот stenciled шема поп!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата