• Свеж
Потеклото Ginzing Масло Слободна Енергија Зголемување На Гел Крем 1 Мл / 30 Ml

Потеклото Ginzing Масло Слободна Енергија Зголемување На Гел Крем 1 Мл / 30 Ml

DEN 377.04
Достапно е за нарачката

Стока

Типови на кожа : Комбинација на Мрсна Кожа.Потеклото Gin Zing Масло-Слободна Енергија-Зголемување на Гел Крем е формулиран за да помогне да се разбудам досадна, уморни еднообразен кожата со 72-часовна хидратација.Испорачува 72 часа од нафта-слободен хидратација како што вртежи до кожата е природен сјај за широк будни изглед.Енергија-зголемување на кофеин од Кафето & Женшен помош refresh & ревитализира, додека Хидра-Прегратка Технологија помага да се заклучи во & одржување на трајна и здрава влага.Етерично масло мешавина од Грејпфрут, Лимон & Spearmint природно invigorates сетила.Може да дојде во секој тегла или цевка. 1 Унца.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата