• Свеж
CCTVMTST 4Pcs Круг Бакар Месинг Цевки, 3 mm x 0.5 mm x 12

CCTVMTST 4Pcs Круг Бакар Месинг Цевки, 3 mm x 0.5 mm x 12

DEN 262.08
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Месинг.Надворешниот Дијаметар : 3мм; Должина : 12" Долго.Дебелина на ѕид : 0.5 mm; Внатрешен Дијаметар : 2mm.Пакетот Вклучува : 4 Pcs Месинг цевки.Дизајниран за модел на изработка, модел железнички и брод, архитектонски дизајн, прототип инженери, метал занает, итн.Може да биде свиткана во посакуваната форма и да го намали до посакуваната должина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата