• Свеж
Занает Конзорциум Двострано Хартија Подлога 12X12 30/Pkg-Тропски Рај, 20 Дизајни, Мулти

Занает Конзорциум Двострано Хартија Подлога 12X12 30/Pkg-Тропски Рај, 20 Дизајни, Мулти

DEN 432.00
Достапно е за нарачката

Стока

Совршен прилог на вашите картички, scrapbooks и други хартија занаети!Овој пакет содржи 30 12x12 инчен двострано листови во 20 дизајни.Киселина и lignin слободни.Совршен прилог на вашите картички, scrapbooks и други хартија занаети!Овој пакет содржи 30 12x12 инчен двострано листови во 20 дизајни.Киселина и lignin слободни.Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата