• Свеж
Топлина Отпорни на Силиконски Мат за Виткање Железо Коса Straightener Рамен Железо и Топло Стил Алатка 9 x 6.5, Сива

Топлина Отпорни на Силиконски Мат за Виткање Железо Коса Straightener Рамен Железо и Топло Стил Алатка 9 x 6.5,

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

ШТИТИ ПОВРШИНИ : Топлина-безбедно силикони мат штити деликатна површини од топла виткање железо,рамни железо,косата straightner,топла стил tools.СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ : се Тркалаат на виткање железо подлога, може да се земе тоа далеку во секое време.ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Ова виткање железо носителот издржат 450°F, по користете топла коса алатки веднаш да го заштитите вашиот countertop.ЛИЗГА-СЛОБОДЕН ДИЗАЈН : Уникатна текстура на рамни железо поклопец држи вашиот алатки од Лизгање.SAFE МАТЕРИЈАЛ : 100% храна одделение силиконски виткање железо trave мат ќе се спречи било гребење или scuffs.Тоа трае само неколку минути за виткање железо,рамни железо,виткање стапче,косата straightner, термички стил алатка за оштетување на врвот на еден шалтер, салон или станица во салон.За среќа, нашите MSDUSA отпорни на топлина силикони мат штити деликатна површини од топла виткање железо,рамни железо,лепак пиштол,електрични железо,пареа и сува железо.Нашите MSDUSA отпорни на топлина силикони подлога наменета за повеќето топла косата алатки користи на дневна основа од страна на жените, мажите, коса стилист и професионалци во дом или бизнис.On-the-Go Навивам Топлина Отпорни на Тастатурата, можете да го однесе далеку во секое време!Не Singed Површини Користете Силиконски Мат како мат за заштита на површини, додека во употреба.Smart Дизајн Текстура површината држи надвор од виткање железо мат кул и го спречува виткање железо Мат од лизгање на површини.Топлина-Безбедно Силикони Силикони подлога е отпорни на топлина до 450 С и е лесно да се чисти.Еве еден Добар Совет!Овој стан во песна мат е одлична за повеќе од само патување - да го користите да безбедно чување на вашите топли стил алатки веднаш по употребата.Производ детали : Големина : 9.0x7.0x0.3inch производ тежина : 110g Материјал : храна одделение силиконски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата