• Свеж
Мулти-Приклучок во Штекер Extender, SUPERDANNY 3 Prong 2 Prong Ѕид Полначот со 2 Широко Распоредени Места & 4 USB Порти, Мини Surge Protector Повеќе Plug Splitter за Патување, Дом, Канцеларија, Тип А,

Мулти-Приклучок во Штекер Extender, SUPERDANNY 3 Prong 2 Prong Ѕид Полначот со 2 Широко Распоредени Места &

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

▶【6-во-1 Повеќе Plug Проширувач】Опремени со 2 добро распоредени AC места и 4 USB слотови, ова SUPERDANNY 2-prong до 3-prong штекер адаптер претвора еден штекер во шест, овозможувајќи ви да моќ 6 уреди истовремено да заштедат повеќе време.Исто така, го стави на врвот штекер и тоа ќе не блокира други штекер подолу. ▶【Компактен s совршен за патување станица за полнење за вашиот мобилен телефон, таблет, и други електроника.Answer : ___________________________ NOTE : Не Е Конвертор на Напон.Ве молиме да проверите и да бидете сигурни дека вашите уреди пред употреба при патување во странство се компатибилни со 110 V-240 V во светот напон, особено на вашиот фен, straightener, електрична четка за заби, виткање песна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата