• Свеж
ITW Брендови 25350#50 Пластични Сува Сидро Pack 3

ITW Брендови 2535050 Пластични Сува Сидро Pack 3

DEN 743.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ez ancor пакување од 50 себе дупчење base подлога.Максимално безбедно работно оптоварување граница е 50 фунти кога инсталирате на ѕид со 1/2 инчи base.Не се препорачува за употреба во таванот.Одлично за фотографии, огледала и повеќе.Сидро е пренослив е дизајниран за лесна до средна должност апликации.На коишто се слушаат кликнете обезбедува потврда на сидро да бидат цврсто поставени.Теми намали длабоко да се спротивстави на Повлече надвор и ќе обезбедат безбеден задржете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата