• Свеж
Тешко да се Најде Fastener 014973265014 Краток Празен Ѕид Подлога, 3/16-Инчен, 50-Парче

Тешко да се Најде Fastener 014973265014 Краток Празен Ѕид Подлога, 3/16-Инчен, 50-Парче

DEN 660.00
Достапно е за нарачката

Стока

Дијаметар : 3/16-Инчен.Должина : Краток.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Пан.Дијаметар : 3/16".Должина : Краток.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Пан.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата