• Свеж
(Пакување од 100 Парчиња) Chanzon SMD Zener Диоди 0.5 W 33V ZMM33V ZMM33 ЛЛ-34 (SOD-80 MiniMELF / 1206) 0.5 Вати 33 Volt Силикон Стакло Zener Диоди

(Пакување од 100 Парчиња) Chanzon SMD Zener Диоди 0.5 W 33V ZMM33V ZMM33 ЛЛ-34 (SOD-80 MiniMELF / 1206) 0.5

DEN 1610.40
Достапно е за нарачката

Стока

ZMM 33 V SOD-80 (НЕ-213 AC) 500m W - 33 V. Lead-Free / Ro HS Согласност Електроника Компонента / Низ Дупка.Површината Планината SMT Zener Напон Диоди.Види Слика 2-7 за Спецификации Datasheet.Пакет во ESD Торба со Главниот Спецификации Етикета, за Долго Време Заштита и Indetification.Ве молиме погледнете го слика 2-7 за спецификација datasheet.Тип на производ : ZENER DIODEBrand : Chanzon Part Број : ZMM33 VPackage Случај : LL-34 QTY : 100 Note : Пакет во ESD Торба со Главниот Спецификации Етикета, за Долго Време Заштита и Indetification.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата