• Свеж
Дрвени Партиција Полица на Ѕидот Полица Декоративни Ѕид Рамка Ѕид-Монтирани Помеѓу 60cm80cm Природно Дрво Боја (Боја : Дрво Боја)

Дрвени Партиција Полица на Ѕидот Полица Декоративни Ѕид Рамка Ѕид-Монтирани Помеѓу 60cm80cm Природно Дрво Боја

DEN 1389.60
Достапно е за нарачката

Стока

1.Приближните Димензии : (Lx Wx D) 63x16x16cm.Max.Капацитет : 10kg. 2.Одлично за дом, канцеларија & ученичкиот дом, Декоративен и Функционален.Идеален како помеѓу полица, прикажување на полица, украсени полица, виси полица , или трофеј полица. 3.Брза и Лесна Инсталација - Предвидени со детални инструкции, полица е лесно да се соберат. 4.Во дрво (ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДЕН И Еколошки). 5.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка.Следниве податоци се за повикување само, во вид, ве молиме да се разбере.Сите слики во оваа продавница се 100% во вид, боја е исто така на повеќето точни корекција, бидејќи екранот се различни, боја се уште е тешко да се избегне, ве молиме да се разбере.производ description Material : Wood Gross тежина : околу 5 KGThickness : 1.6 cm Color : Дрво боја / Орев боја/ White Uses : складирање / чување / декорација / екранот итн.Предности : не-токсични, без мирис, водоотпорен, огноотпорни, влага-доказ, зелена safety Note : мали украси на сликата снимање реквизити, оваа продавница не се продаде.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата