• Свеж
L'Oreal Париз Извонредност Тројна Заштита Трајна Боја на Косата Creme, Темно Кафена [4] 1 ea (Пакување од 4)

L'Oreal Париз Извонредност Тројна Заштита Трајна Боја на Косата Creme, Темно Кафена [4] 1 ea (Пакување од 4)

DEN 879.36
Достапно е за нарачката

Стока

Производ на L'Oreal Совршеност.Пакет од 4. Големина : Пакет од 4 За најновите информации, препорачуваме посета на производителот веб-сајт за најдобри детали за производот, вклучувајќи состојки, опасности, насоки и предупредувања.Овој производ понуда е за 4 Мало Пакет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата