• Свеж
Генерички XP2901 Удар Имајќи

Генерички XP2901 Удар Имајќи

DEN 143.28
Достапно е за нарачката

Стока

Внатрешен Дијаметар на 12 милиметри.Надворешен Дијаметар е 28 милиметри.Објектот тегови 0.08-Фунти.Удар лежишта се состои од еден ред на топки, кои се ротира помеѓу две трки.Удар лежишта се наменети да се носат висок удар товари кои се паралелно со лого на лицето.Најчесто се користи во ниска брзина апликации, како што се handwheels.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата