• Свеж
Hicaseer Случај за iPhone 11 Про Max, КОМПЈУТЕР Хард Назад Текстура Шок и Пад Отпорни Покрие со Двојно Orotection Стојат Телефон Случај за iPhone 11 Про Max 6.5 - Темно Зелена

Hicaseer Случај за iPhone 11 Про Max, КОМПЈУТЕР Хард Назад Текстура Шок и Пад Отпорни Покрие со Двојно Orotection

DEN 1632.00
Достапно е за нарачката

Стока

✿[Компатибилен со] : i Phone 11 Про Max 6.5". ✿[Карактеристики на производот] : Ултра-тенок PC текстура задниот поклопец тип shockproof заштитна маска, заградата задниот поклопец тип на мобилен телефон капак. ✿[Заградата на Функцијата] : заградата може да се прилагоди на агол и гледање на ниво на волја, тешко назад задниот поклопец е поудобно од чист метал, не се лизга и силен стисок. ✿[Заштитите вашиот телефон] : На TPU внатрешна обвивка материјал е во комбинација со целосен надворешната школка дизајн за да се осигура дека нашите заштитни телефон случај може да се обезбеди сеопфатна двојна заштита за да се осигура дека вашиот телефон нема да биде хит, искршени или одбиено .Гребење и други повреди. ✿[Совршено се вклопуваат] : Прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, одржување на камера и екран далеку од прашина и гребнатини.Опис на производот : Ултра-тенок PC текстура анти-падот и шок-доказ за поддршка на мобилен телефон случај Совршено се вклопуваат : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи. &Nbsp; Камера заштита може да се обезбеди дополнителна заштита за екранот и задна камера.Четири-агол на воздух перница може ефикасно се апсорбираат шокови, и цврсти страни може да ги намали влијанието на капки и влијанија, и да се обезбеди дополнителна камера и екран заштита.Пакетот вклучува : 1 x 100% сосема нов заштитен ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата