• Свеж
Mombella 8pcs слонова коска висока Густина NBR Пена Агол Стражарите со Голема Adhension 3M ПЕНЕЊЕ Сврзување Лента,Лесно да се Инсталира и Доволно Силни за да ги Заштити Бебињата

Mombella 8pcs слонова коска висока Густина NBR Пена Агол Стражарите со Голема Adhension 3M ПЕНЕЊЕ Сврзување

DEN 168.00
Достапно е за нарачката

Стока

Висок Квалитет NBR Пена : Иста димензија пена чувари, потешки повеќе NBR таа ги содржи.Со повеќе NBR, гаранции производот да биде мека, но доволно силни за да ги апсорбира влијание за да се заштитат од bumping.Силна ahension Strong Adhension 3 M 9448 A Пена за Поврзување на Кертриџот за да бидете сигурни дека тоа останува во местото каде што се применува колку Што ќе се чисти на мебел агол и сува тоа пред се применува и чува недопрена за 24 часа откако се применуваат, тоа ќе остане за долго време.Се работи најдобро за Дрвен мебел : не се препорачува за железо, стакло, груба нерамна површина како што се камин.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ДОМ, БЕЗ да се ЗАГРОЗАТ ВАШИОТ СТИЛ : Нашите производи се достапни во различни стилски бои за да одговара на било какви оркестарот!.Топло Прашува : Бебе-доказ вашиот дом пред вашето бебе дури и почнува да ползи.Стави Mombella работ агол перница paddings на остри агли и отстрани било лизгава предмети од подот.За иста ГОЛЕМИНА NBR Пена агол чувари, потешки подобро.Бидејќи ниска NBR пена производи мириса навистина лоша и не може да апсорбира bumping дека добро, стана многу тенка ahile се применуваат.Mombella NBR Пена работ агол чувари нема мирис, и висока густина го прави тоа останува иста дебелина додека важат за мебел.Како 3 M брендови држави : 3 M Двојно Обложени Ткива Лента 9448 A карактеристики медиум фирма акрилик лепило за ткиво превозникот за долгорочните обврзници и лесно.Превозникот може да обезбеди димензионална стабилност за да пени и, со PCK лагер, го прави за лесно умре сечење и laminating. 4 бои за да го изберете, лесно да се оди со твоите furnityure стил, повеќето важно, го прави невидливи со вашето бебе од влечење и играње со тоа.Ќе треба сите вашето бебе производи да се BPA free, Mombella се грижи за тоа како секој родител не.Ние сме една од брендови кои тест секој од нашите производи пред масовно производство, може да смета на Mombella на оваа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата