• Свеж
ZENKO Фузија Леб Нож Керамички Слој

ZENKO Фузија Леб Нож Керамички Слој

DEN 717.60
Достапно е за нарачката

Стока

ИСКЛУЧИТЕЛНО ОСТАР - Висока јаглероден челик за долготрајни острина.КЕРАМИЧКИ СЛОЈ - Не-стап, лесен-за-чистење и не се апсорбираат мириси.ЛЕСЕН - Лесно да се користат за долги периоди на време, без замор.СТИЛСКИ & МОДЕРНА - ЕДЕН минималистички дизајн, спојувајќи естетика и функционалност.ZENKO Фузија ножеви минува низ леб како путер.Одликувајќи се со истата технологија како што е нашата нож во собата, високо-јаглероден челик и нашите ФУЗИЈА керамички Не-стап слој со усовршени serration.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата