• Свеж
JALPC 2 во 1 - Мултифункционален Перница Ватенка Канцеларија Нап Ќебе Цртан филм Фрли Перница Мека Гарнитура Перница за Деца/Тинејџери/Возрасните (Ананас)

JALPC 2 во 1 - Мултифункционален Перница Ватенка Канцеларија Нап Ќебе Цртан филм Фрли Перница Мека Гарнитура

DEN 552.00
Достапно е за нарачката

Стока

✅✅【пакет】една Мулти-функција Ватенка - Погоден за Сите Видови на Внатрешна ширевте ватенка големина : 39.7*59 инчен // Може да се користи за инвалидска Количка и Патување. ✅✅Материјал : 50% памук + 50% superfine влакна.Супер мека и Еластична.Свежо Животинско/Овошје Печатени Обрасци, изгледа уникатно и нежна. ✅✅Патент : Двоен-на крајот на патент дизајн, лесно да се користи и да се организираат.Отворање на патент да стане клима уред, кој е лесен за чистење, лесен и хигиенски.Перница големина : 15.75"x15.75"инчен; ширевте ватенка големина : 59*39.7 инчен МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Кога тоа е се спои, тоа е 40cm(15.75 инчи)*40cm(15.75 инчи) перница , и кога се отвори, тоа е 100cm(39.37 инчи)*150cm(59.06 инчи) ватенка.Супер Меки Патување Ќебе Фрли Перница 2 во 1 до 15.7 x 15.7 Инчи Фрли Перница 59 x 47 Инчи Авион Blanket Throw Перница = Виткање Перница = климатизација ватенка = Троседот канцеларија ќебе Сите во еден фрли перница, кој обезбедува удобност и практичност за секое патување.Цртан филм животински дезени, различни бои и стилови за да изберете од.Може да се користи како ноќта на Вештерките подароци/Божиќ подароци/роденденски подароци/Нова Година подароци, итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата