• Свеж
Меур Ниво, Кружни Ниво Inclinometers Круг Круг Кружни 90x17mm со Скала за Плочата за Phonograph

Меур Ниво, Кружни Ниво Inclinometers Круг Круг Кружни 90x17mm со Скала за Плочата за Phonograph

DEN 266.16
Достапно е за нарачката

Стока

Изработени од АБС материјал, транспарентен изглед и светли.Тоа е лесно да ги видите резултатите од мерењата.Ниво Меур е многу компактна и може да се носи околу или стави во комплет.Достапни за сите висока точност барање области, прави прилагодување повеќе погодно и точни.Погоден за хоризонтална калибрација на скали, електронски ваги, камера платформи и друга опрема.Функција : 1. Погоден за хоризонтална калибрација на скали, електронски ваги, камера платформи и друга опрема.2. Ниво Меур е многу компактна и може да се носи околу или стави во комплет.3. Изработени од АБС материјал, транспарентен изглед и светли.4. Тоа е лесно да ги видите резултатите од мерењата.5. Достапни за сите висока точност барање области, прави прилагодување повеќе погодно и точни.Спецификација : Предмет Тип : Ниво Bubble Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Производ Дијаметар : Прибл. 90mm/3.5 во, Висина : Околу. 17mm/0.7 in Weight : Прибл. 63g/2.2 oz Function : Measurement Quantity : 1 компјутер Пакет Листа : 1 x Ниво Bubble Note : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1‑10мм грешка, ви благодариме!2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот се должи на разликите помеѓу различни прикази.

Особините

Item Type:
Level Bubble
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Product Diameter:
Approx. 90mm/3.5in, Height
Weight:
Approx. 63g/2.2oz
Function:
Measurement
Quantity:
1 pc
Package List:
1 x Level Bubble :
1. Manual measurement, please allow 1‑10mm error, thank you! :
2. The picture may not reflect the actual color of the project due to the differences between different displays. :

Најдобрите понуди во категоријата