• Свеж
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Божиќ Снег Градот Elk Дрво Куќа

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Божиќ Снег Градот Elk Дрво Куќа

DEN 1103.76
Достапно е за нарачката

Стока

Печати на враќање превозот етикета.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Структура : внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата