• Свеж
Hobart 00-274227-00012 Impeller/Ракав Собрание

Hobart 00-274227-00012 Impeller/Ракав Собрание

DEN 1524.00
Достапно е за нарачката

Стока

Вистински ОЕМ замена дел.Hobart произведува производи за foodservice и храна на мало индустрии.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Hobart 00-274227-00012 Impeller/Ракав Собранието.Hobart произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата