• Свеж
10Pack Кристално Јасна Lense Q100/G9/CL/120V G9 JCD 100 Вати 120 Volt T4 JD Тип Халоген Куќа Држете Сијалица Виси Pendant Акцент Тип на самото Место, Надолу Светилка Лустерот Sconce Тела за Освет

10Pack Кристално Јасна Lense Q100/G9/CL/120V G9 JCD 100 Вати 120 Volt T4 JD Тип Халоген Куќа Држете Сијалица

DEN 215.28
Достапно е за нарачката

Стока

100 Вати - 50мм Должина / 1.96" Должина - G9 JCD JD Тип Q100/G9/CL/120 V Халоген Сијалица 120 Волт - Погоден за AC 110 V - 130 V Северна Америка Мексико Тајван, Јапонија Куќа Држете Електрични Линија Напон.Соодветна Замена За Широка Примена Опсег Од Ниско Крајот Осветлување На Висока Крајот Осветлување - Нејзините Компактни Димензии И Лесно Fitment Овозможи Светлина На Одлуки За Да Се Добие Навистина Креативни Со Осветлување.Биро Светилки, Под Кабинет Пак Тела , Декоративни Акцент Светлина Тела , Кујна Контра Островот Pendant Може Да Осветлување , Разни Мали Потрошувачки Апарати, Исто Така, Се Користи G9 Светилки Кои Треба Замена , Фурна Фан Микробранова Сијалица.Директна Замена За Сите G9 Светлина фасонски Делови И Приклучоци - Функција 2 Looped Prongs Кои Се Распоредени 9mm Освен Премиум Квалитет на Волфрам Филамент - ги Користи "Халоген Циклус" И Outlasting Типичен Блескаво Светилки Во текот на Животот И Светлината. 2700 K Јасно Топло Бела боја Со Високи CRI И Светлината Волумен - Малопродажната Цена На Локалните Продавачи Е $5+ Данок Секој - се Купи Со Доверба Со Кавга Слободен Враќа И Исклучителни Клиент Пост Продажба на Услуги на Клиентите - Крајна Линија , Ние го Поправат сите Прашања Веднаш Или Пари Назад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата