• Свеж
Каролина е Богатства CJ1072-KCC Буква К Фудбал Портокалова, Бела и церемонијална облека Може или Шише Hugger, Може да Hugger, Multicolor

Каролина е Богатства CJ1072-KCC Буква К Фудбал Портокалова, Бела и церемонијална облека Може или Шише Hugger,

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Може да Hugger или Пијалаци Изолатор За Сок, Пиво или Вода.Трајно обоена и згаснат отпорни пена ткаенина.Машина Перат.Направен во САД.Chevron - Училиште Бои подароци, Chevron - Училиште Бои колекционерски предмети, Chevron - Училиште Бои Hugger.Може да Кулер - одговара 12 унца пијалаци.Трајно обоена и згаснат отпорни.Нема да попуштат или кора.Се вклопува 12 унца газиран пијалок сода лименки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата