• Свеж
2003 Горната Палуба #6 Раководител на одделението Lebron James Дебитант Картичка - Бродови во сосема нов Носител на

2003 Горната Палуба 6 Раководител на одделението Lebron James Дебитант Картичка - Бродови во сосема нов Носител

DEN 720.00
Достапно е за нарачката

Стока

Lebron James.Дебитант Картичка.Le Bron Raymone Џејмс е еден Американски кошаркар со Los Angeles Lakers.Џејмс првиот ова предизвика национална внимание на врвот висока школа кошаркар во земјата.Со својата уникатна комбинација на големината, athleticism и судот визија, тој стана четири време НБА МВП.По водење на Мајами Топлина да титули во 2012 и 2013 година, Џејмс врати во Кливленд и помогна на франшиза тврдат својата прва првенство во 2016 година.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата