• Свеж
Huangri Dematting Чешел 2 Двострано Undercoat Гребло Undercoat Ножеви Професионални Stripper Четка Алатка за Куче и Мачка

Huangri Dematting Чешел 2 Двострано Undercoat Гребло Undercoat Ножеви Професионални Stripper Четка Алатка за

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

ЌЕ НЕ БОЛИ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ -Нашите dematting четка Не-нула заоблени надвор заби нежно масажа на домашно милениче кожата.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, нема да предизвика алергиска.ЗАБАВУВА-ВО-ЕДНО ДВОЈНА ГЛАВА -HR Undercoat сечилото Започнете со 8 заби страна за тврдоглави душеци и tangles и да заврши со 16 заби страна за чистење и deshedding.ЗОШТО ни ТРЕБА ТОА -Редовно четкање лесно ги отстранува мртвите undercoat па нема крзно оди летање.Кожата масажа обезбедува подобра циркулација на крвта промовирање на здрава и сјајна грб.Совршен за средна и долга коса домашни миленици.УЖИВАЈТЕ УДОБНО ЧЕТКАЊЕ - Мека ергономски анти-се лизга на зафат прави редовни чешла погодно на ножеви се направени на целосна не 'рѓосувачки челик за да се задржи долго време во употреба со не' рѓа и не крши; рачката е направен од силикон, специјално дизајнирани за да се овозможи добар зафат, но има меките делови за удобно четкање време на долгите чешлање сесии.Тоа може да се користи или од десно или лево-предадени лица на големи, средни или мали крзнени животни.Кликнете на "Додади во кошничка копчето" и да се направи вашето домашно милениче беше поставен и е подготвен за било домашно милениче натпревар!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата