• Свеж
Airbrush Комплет Наместен, Гравитацијата се Хранат Двојна Акција се Размножуваат Цел Спреј Пиштол Предизвика Airbrush Постави Една Акција Модел Airbrush за Торта Декорирање Ш

Airbrush Комплет Наместен, Гравитацијата се Хранат Двојна Акција се Размножуваат Цел Спреј Пиштол Предизвика

DEN 801.36
Достапно е за нарачката

Стока

За воздушна Контрола Вентил-Тоа донесува воздушна контрола вентил , тоа може да овозможи точни микро парична казна спреј контрола.Инка Форма Куп-Гравитацијата се хранат купот е дизајниран со нови инка форма, за лесно да се исчисти и поефикасно боја проток.Широка Употреба-Погоден за спреј бои, уметност и уметнички слика, модел сликарство, кожа поправка, рекламирање, Т-маица, убавина ноктите, за еднократна употреба тетоважа, DIY торта декорирање, DIY сликарство, итн.Лесно да се Справи со Тоа е лесно да се справи и лесен за да го отворите списанието latch за брзо вчитување со една рака и лесен за да го отворите списанието latch за брзо вчитување со една рака.Висок Квалитет на-Што е направена од високо квалитетни материјали, тоа може трајно да ги користите во долг животен пат.Спецификации : Модел (Опционално) : 470 T(гравитацијата храна), 132 T(страна храна), 136 T(гравитацијата храна) Убодни капацитет : 470 T : 7 CC (ml) 132 T : 7 CC (ml) 136 T : 2 CC(ml) Дијаметар на спреј дупка : 0.3 mm, 0.2 мм, 0.5 mm Ефективни прскање растојание : 50-100mm/1.96-3.93 инчен Работен притисок : 15-50 psi Димензии : 15 * 2.8 (mm)/0.59*0.11 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Airbrush 1 x Настава 1 x 0.2 мм млазницата 1 x 0.5 mm млазницата 1 x 0.2 мм џет игла 1 x 0.5 mm џет игла 1 x Брз заеднички 1 x мал клуч .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата