• Свеж
12 Точки 12pcs/Пакет Мека ЕВА Пена Жив Фудбалски Топки за Децата Спортски Играчки

12 Точки 12pcs/Пакет Мека ЕВА Пена Жив Фудбалски Топки за Децата Спортски Играчки

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Materail : ЕВА.Лесно да се чисти - исплакнете со вода и да се исуши. 2.4 инчен мека мал фудбал за да им даде на вашите деца или домашни миленици бескрајни часови интеракција и вежбање.Дијаметар : Прибл. 6.3 cm/ 2.48 инч.Изработени од не-токсични висок квалитет ЕВА материјал, лесна и мека, но многу издржливи, 100% безбедно за деца и домашни миленици.Опис : - Изработени од не-токсични висок квалитет ЕВА материјал, лесна и мека, но многу издржливи, 100% безбедно за деца и домашни миленици - 2.4 инчен мека мал фудбал за да им даде на вашите деца или домашни миленици бескрајни часови интеракција и вежбање - Лесно да се чисти - исплакнете со вода и да се исуши - Materail : ЕВА - Дијаметар : Прибл. 6.3 cm/ 2.48 инчен - Боја : Бела, Зелена (КАКО на Сликата Прикажани)Пакетот Вклучува : 12 Парчиња Мини ЕВА Фудбал Toy Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата