• Свеж
Angie Жените Кимоно Грб

Angie Жените Кимоно Грб

DEN 639.60
Достапно е за нарачката

Стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Rayon.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.УБАВИ ЦВЕТНИ ПЕЧАТЕЊЕ.ЧИПКА НАМАЛИ.ЦЕЛОСНА ПОЕТ РАКАВИ.ЛАБАВА ОПУШТЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ.MIDI ДОЛЖИНА.ANGIE ЖЕНИТЕ DUSTER КИМОНО СЕ ОДЛИКУВА СО ПРЕКРАСНИ ЦВЕТНИ ПЕЧАТЕЊЕ.ДОДАДЕНА ЧИПКА НАМАЛИ И FLOWY ПОЕТ РАКАВИТЕ СЕ ГАРАНТИРА ДА СЕ ПРЕТВОРИ ГЛАВИ.ЛАБАВА ОПУШТЕНО ОДГОВАРА ПРЕКУ ОВОЈ СТИЛ ГО ПРАВИ ЛЕСЕН ОДГОВАРА ЗА СИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата