• Свеж
Воздушна Пумпа Aerator за рибник Aquaculture Аквариум Додаток Алатка Кислород Материјали DC 12V 35W

Воздушна Пумпа Aerator за рибник Aquaculture Аквариум Додаток Алатка Кислород Материјали DC 12V 35W

DEN 1902.96
Достапно е за нарачката

Стока

Премиум Квалитет : Изработени од високо квалитетен материјал, кој е нетоксичен, безбеден и трајни производи за употреба.Исклучителни Перформанси : Со стабилни перформанси и голем обем, одлична за аерација.Високо Заштеда на Енергија : Ниска потрошувачка на енергија, ова ќе биде практичен и еколошки.Компактен и Лесен за Користење : Преносни големина и да се справи со дизајн го прават тоа полесно да се носат.Мулти-Функција : Погоден за рибник аерација, кислород додаток за риба за време на транспортот, aquaculture, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Напон : DC 12 V Моќност : 35 W Струја : 3.5 Притисок : 0.068 Mpa Проток : 68 L/min Дијаметар : 10мм / 0.4 инчен Големина : Прибл. 220 * 110 * 140mm / 8.6 * 4.3 * 5.5 инчен Тежина : Околу. 1660g Пакет се Вклучуваат : 1 x Воздушна Пумпа 1 x Воздух Дистрибутер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата