• Свеж
Црвено Rover Деца Памук Муслин Ватенка – 44 x 44- Памук – Машина Перат – Помек со Секое Миење – Радосна Дизајни - Лесни, Дише Слоеви – Унисекс (Љубов Јазик)

Црвено Rover Деца Памук Муслин Ватенка – 44 x 44- Памук – Машина Перат – Помек со Секое Миење – Радосна

DEN 839.76
Достапно е за нарачката

Стока

SOFT & ТОПЛО : Нашата јоргани се направени од 100% памук муслин.Ние ги користиме 4 лесни слоеви за екстра мекост и додаваат топлина без bulkiness.На јоргани ќе расте помек после секое миење.ИЗДРЖЛИВИ, ДИШЕ : Изградени за секојдневна употреба, Црвена Rover муслин јоргани заврши малечки во дише, удобност, без разлика дали тоа е naptime или изведба.Мерки 44"x 44".ЖИВОПИСНИ ИЗГЛЕДА : Радосна анимирани графики нека Бебето имагинација скитаат!Од модели од пред-историски суштества на животински печати и florally инспириран дизајни, има нешто за секој бебе соба оркестарот.НЕМА ДА ИЗБЛЕДИ : Машина перат за лесно чистење, нашата природна ткаенина јоргани нема да избледи со текот на времето.Тие се дизајнирани за да застане на повеќе мие.ЗА НАС : Црвена Rover Деца обезбедува мајки & татковци со прифатлива, забавни опции во сè наменета за вашиот пакет на радост.Од bibs да washcloths да некој тапет, од патување промена влошки да cutest rompers.Ние ги тестираме сите наши производи да ги исполнуваат или надминуваат регулирани стандарди за безбедност.Двојно еднострани во свежи цвеќиња отпечатоци, нашите трајни Бебе Ватенка ќе биде вашето дете е најдобар пријател.Направени со три слоја од памук муслин.Идеален за чекалницата дреме, чај партии и snuggling!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата