• Свеж
Безбедност 1 Prograde Замав Затвори Штекер Маска

Безбедност 1 Prograde Замав Затвори Штекер Маска

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

и#8226;Две монтажа плочи вклучени за да се задоволат сите типови на штекерите (подножјата).и#8226;Пролет натоварени затворање обезбедува излез од љубопитни деца.Елегантен дизајн мешавини со дома декор.Secure Tech индикатор за заклучување.Опис на производот Задржи љубопитни деца од страна страна страна кабинети со Pro Grade Кабинет за Заклучување од страна на Безбедноста 1.Од Производителот Задржи љубопитни деца од страна на по-страна кабинети со Pro Grade Кабинет за Заклучување од страна на Безбедноста 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата