• Свеж
Тешко да се Најде Fastener 014973229603 Врзани Запечатување Подлошки, 10 x 1/2, Парче-50

Тешко да се Најде Fastener 014973229603 Врзани Запечатување Подлошки, 10 x 1/2, Парче-50

DEN 321.36
Достапно е за нарачката

Стока

Дијаметар 1 : #10 (3/16").Дијаметар 2 : 1/2 инч.Материјал : Гума.Цврстина : Одделение 2. Тип : Сплотени Запечатување За Миење.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата