• Свеж
Zlime Електрични Хлапак за Жените Електрични Жилет за Жените IPX7 Водоотпорен Жилет Хлапак, Отстранување на Влакна за Underarms, Нозете, Рацете, Дами Бикини Тример со Wet & Dry У

Zlime Електрични Хлапак за Жените Електрични Жилет за Жените IPX7 Водоотпорен Жилет Хлапак, Отстранување на

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

【3-во-1 жилети 】Оваа жените електрични хлапак со 3 типови на остри ножеви, кои можат да се сретнат различни отстранување на влакна барања и ефикасно да ги отстраните несаканите влакна од целото тело.Ви даде безболна и затворени отстранување на влакна искуство. 【Сува & Влажни Употреба и Целото Тело Перат】IPX7 водоотпорен дизајн, можете да изберете пена влажно или суво избричат.На монтажни ножот може да печете директно под допрете по употребата.Бричење со крем или пена се препорачува за влажно бричење за да се избегне влечење за коса. 【USB Брзо Полнење 】Со 800mah батеријата е целосно наполнета, ќе можат да уживаат само 80 минути на бричење време.Можете да ја полните дама хлапак на хлапак стојат или се наплаќаат директно на USB приклучок, кој е вашиот прв избор за дома и патување. 【LED Светло и User-friendly Дизајн 】Вграден LED светло го прави полесно бричење без мртви краеви.Со тенок ергономски исклучителна се справи, ќе се чувствувате поудобно да се избричат.Заштитната маска може да ги заштити не ' рѓосувачки челични ножеви. 【Идеален за Подарок 】Таква убави и моќни жени жилет хлапак може да се користи како сладок подарок за жените.Ние може да понуди една година гаранција и сервис и живот-за време на услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, само нас контакт.Ако сакате да се избричат чувствителни области, или ако имате чувствителна кожа, препорачливо е да не ги користите за бричење со крем или гел за пена пред бричење.По суви бричење, ве молиме да обрнете внимание за лекување на кожата со тонер или крем.Електрични Хлапак за Жените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата