• Свеж
uxcell 10pcs Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол 7mm/0.28-инчен x 7.5-инчен Мини Топла Топи Лепило Лепак Стап Јасно

uxcell 10pcs Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол 7mm/0.28-инчен x 7.5-инчен Мини Топла Топи Лепило Лепак Стап

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

[Голема мера Компатибилен]- 7.5 инчи долго и 0.28 инчен дијаметар топла лепак стапови одговара на повеќето од лепак пиштоли на пазарот.Лесен за употреба со двете висока и ниска температура лепак пиштоли. [ Материјал] - Топла лепак стапови направи на ЕВА.Лесно-топи & стап.Тоа е исто така неверојатно издржливи и долготрајни. [Предност] - Неверојатно тешки & разноврсна, Топла Лепак Стапови обезбеди долгорочна задржете дури и тешко да се поврзе површини. [Функција] - јасно лепило работи со двете висока и ниска температура, лепак пиштоли и карактеристики продолжено работно време за дополнителна погодност за сите видови на проекти. [Широк Спектар на употреба] - Изберете овие стапови за да започнете вашата креативна работа!Уметност, изработката, основните поправки, изолирање, домашно накит, ткаенини, пена и повеќе!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата